+380 (99) 017-56-22
+380 (68) 360-81-76


Коробка Select Reversible Box SLHS-326 (27.5х17х5см)
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Коробка Select
Коробка Select Reversible ідеально підходить для зберігання і транспортування воблерів. Завдяки двосторонньої конструкції і трикутним осередкам, вона дозволяє помістити велику кількість приманок. При цьому трійники лягають в спеціальні поглиблення і не дряпають покриття воблерів. Коробка має наскрізні вентиляційні отвори, через які буде випаровуватися волога, накопичене після риболовлі, запобігаючи окислення гачків.
Select Reversible виконана з міцного і еластичного пластику, обладнана поворотними петлями і надійними застібками
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Select |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Контейнер |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 27.5 см |
| Ширина | 17 см |
| Высота | 5 см |
- Цена: 278 ₴
- В наличии
- Код: 18703073
278 ₴
+380 (99) 017-56-22
Отдел продаж
- +380 (68) 360-81-76Отдел продаж
- +380 (63) 118-46-59Отдел продаж
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0015:00
- ВоскресеньеВыходной


